رفع Avoid AlphaImageLoader filter

رفع Avoid AlphaImageLoader filter

رفع Avoid AlphaImageLoader filter

 

در این مقاله به رفع Avoid AlphaImageLoader filter بخاطر اینکه در مرورگر IE تصاویر شفاف یا همون تصاویری که رنگ پس زمینه ندارند. قطعا با فرمت PNG هستند را بتوانیم بهتر نمایش دهیم مجبور هستیم که با استفاده از فیلتر AlphaImageLoader کاری کنیم. که تصاویر ابتدا به صورت کامل در صفحه سایت لود شوند. بعد از لود کامل سایر بخش‌های سایت که هنوز لود نشده. به صورت کامل لود بشوند. فیلتر AlphaImageLoader مربوط به زبان CSS هست که برنامه نویسان برای جلوگیری از مکشلات نمایشی در مرورگر IE که عموما از نسخه 7 به پایین وجود داره استفاده می‌کنند.

 

رفع Avoid AlphaImageLoader filter

برای رفع ارور Avoid AlphaImageLoader filter در جی تی متریکس طبق گفته خود سایت باید از استفاده کردن از این فیلتر دوری کنیم. چرا که این فیلتر باعث درگیر شدن بیشتر حافظه هاست می‌شود. از طرف دیگه هم بخاطر اینکه تا تصویر لود نشده. سایر بخش‌های صفحه بارگیری نمی‌شود. به همین خاطر مدت زمان خواندن و لود کامل یک صفحه بیشتر طول میکشد که این عمل باعث عدم بهینه سازی در سایت خواهد شد. این خطا در ستون Yslow نمایش داده میشود که مربوط به الگوریتم‌های یاهو برای بهینه سازی سرعت سایت هست.

برای از بین بردن این قابلیت کافیه در فایل‌هایی که از فیلتر AlphaImageLoader استفاده شده. این بلاک‌ها رو حذف کنید تا مشکل AlphaImageLoader در جی تی متریکس رو برطرف کنید. در صورتی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارید. بهتره از یک برنامه نویس برای این کار کمک بگیرید.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.