رفع Avoid CSS expressions

رفع Avoid CSS expressions

رفع Avoid CSS expressions

آموزش رفع Avoid CSS expressions در GTmetrix همونطور که اشاره شد. این دستور برای تغییر ویژگی‌های وردپرس به صورت داینامیک هست. به عنوان مثال فرض کنیم که با استفاده از کد رنگ CSS زیر، پس زمینه سایت رو به یک رنگ دلخواه تغییر دادید.

رفع Avoid CSS expressions
حالا اگه از قابلیت CSS expressions استفاده کرده باشید. که رنگ پس زمینه سایت به صورت ساعتی و در بازه زمانی دلخواه تغییرکند. از چنین دستوری در CSS استفاده می‌کنید.

رفع Avoid CSS expressions
همونطور که میبینید دوتا رنگ مشخص شده که طبق دستور رنگ پس زمینه سایت مدام در حال تغییر به این دو رنگ خواهد بود. که به صورت انیمیشن مانند این تغییر رنگ صورت میگیرد. حالا برای اینکه بتونید این خطا رو در جی تی متریکس برطرف کنید. کافیه فایلی که حاوی CSS expressions هست رو پیدا کرده است. در هر بخش که مشابه کد بالا مشخص شده رنگ پس زمینه سایت تغییر بکند . را ویرایش و این قسمت از کد را از فایل حذف کنید.

اگر موفق به پیدا کردن این فایل نشدید. با استفاده از برنامه ++Notepad میتوانید یک پوشه رو جستجو کنید. به طوری که کل فایل‌ها بررسی میشوند و میتوانید به راحتی با جستجوی عبارت expression فایل رو پیدا کرده و با پاک کردن این بخش از کد مشکل css expression رو از جی تی متریکس برطرف کنید.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.