سوالات متداول

سوالات متداول


بله، اگر هدف شما فروختن یک سرویس یا محصول است، می‌توانید سایت خود را به فروشگاه اینترنتی مجهز کنید. با اینکار، تمام امکانات لازم برای فروش محصولات (چه فیزیکی و چه مجازی) را بدست خواهید آورد.
بله، روی فروشگاه ساز می‌توانید ۳ نوع محصول فیزیکی، فایل و خدمت بفروشید. و از داشتن یک فروش همیشگی لذت ببرید.
سایت‌هایی ما به صورت پیش‌فرض از لحاظ فنی برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی شده‌اند و به همین دلیل می توانید مخاطب بیشتری جذب کنید.
بله، تمامی سایت ها به صورت واکنشگرا (Responsive) طراحی و پیاده سازی شده‌اند. این یعنی کاربر از هر دستگاهی (موبایل، تبلت، لپ‌تاپ یا کامپیوتر) با هر اندازه صفحه‌ای استفاده کند، سایت شما متناسب با همان اندازه، تغییر حالت می‌دهد تا به درستی نمایش داده شود و قابل استفاده باشد.

بعد از تائید نهایی آموزشات لازم جهت مدیریت سایت به نماینده شما داده خواهد شد و همواره تا پایان قرارداد پشتیبانی، پاسخگوی مشکلات شما خواهیم بود.

بله. یکی از ویژگی های مهم قابلیت ساخت سایت چند زبانه هست. پس از آماده شدن قالب سایت به یک زبان، قالب سایت در زبان های مختلف نیز آماده میشود.
بله، می‌توانید از درگاه بانکی واسط مانند زرین پال یا pay.ir برای اتصال فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید.
بله، می‌توانید از درگاه بانکی واسط مانند زرین پال یا pay.ir برای اتصال فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید.

برای سایت های یکپارچه نیازی به خریداری هاست نمی باشد و تمامی سایت ها روی سرورهای قدرتمند ما میزبانی می‌شوند اما در پلن اختصاصی نیاز به خریداری هاست می باشد.

در صورتی که درخواست ارتقا پلن یا تغییری در ویژگی‌های سرویس خود نداشته باشید در بازه‌ی زمانی یک ساله نیازی به پرداخت هیچ هزینه ی جداگانه‌ای نمی‌باشد.