ترندهای طراحی لوگو در سال 2021 کدامند؟

طراحی لوگو

ترندهای طراحی لوگو در سال 2021 کدامند؟

10 ترند دیزاین لوگو در سال 2021

ما پیش بینی می کنیم که 10 ترند طراحی لوگو در سال 2021 وجود دارد که غیر قابل حذف هستند و مجددا مورد استفاده قرار می گیرند. با دانستن آنها می توانید همچنان به روز بمانید.

ما در سال 2020 هیچ کمبودی در طراحی لوگو مشاهده نکردیم . و شک نداریم که در سال 2021 هم به همین صورت خواهد بود. به هر حال لوگوی یک شرکت اولین چیزی است که بسیاری از مردم به آن توجه می کنند. و احتمالا مهمترین جنبه ی هر برند تجاری هم لوگوی آن است.

طراحی لوگو

در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم که مردم با توجه به تغییر و تحولات لوگو در سال های اخیر، در سال 2021 انتظار دارند چه چیزهایی ببینند.

به‌احتمال‌زیاد سال 2021 قرار است سال جذابی برای طراحی لوگو باشد. شرایط زیادی تغییر کرده‌اند و به همین دلیل قرار است خلاقیت زیادی درزمینهٔ طراحی ببینیم. تغییر ترند ها باعث به وجود آمدن رقابت می‌شوند و شرکت‌هایی که همیشه به‌روز و موفق هستند بامطالعه ترندها و بررسی بازار و رقبا از آن‌ها به نفع خودشان استفاده می‌کنند.

این را هم بخوانید : ترند های برتر محتوا در سال ٢٠٢١

با ما همراه باشید تا هر چه سریعتر به سراغ 10 ترند برتر طراحی لوگو در سال 2021 بپردازیم.

1. MINIMALISM

مینیمالیسم مانند یک آتش سوزی جنگل است که هر روز در حال گسترش است و هر لحظه بر سرعت همه گیر شدنش افزوده می شود. شرکت ها به طور فزاینده ای به سمت طراحی های ساده و به دور از شلوغی های همگی گرایش پیدا می کنند.

طراحی لوگو

2. UNUSUAL FONTS

فونت های خاص و غیر معمول که پیچیده هستند یا دست نویس و فانتزی هستند، همچنان طرفداران خاص خودشان را دارند و بسیاری از کمپانی ها هنوز هم ترجیح می دهند از لوگوهای به این صورت استفاده کنند. چرا که می توانند با آن فونت ها منحصر به فرد باشند و برای عموم اقشار جامعه هم قابل فهم باشند.

طراحی لوگو

3. GRADIENTS

استفاده از گردینت ها، می توانند ساده ترین و خسته کننده ترین لوگو ها را هم به طرز چشمگیری تغییر دهند و جذاب کنند. بالاخص اگر بدانید از چه رنگ هایی استفاده کنید تا جذابیت و اصالت برند خودتان را نشان دهید که دیگر عالی است !

طراحی لوگو

4. TEXT DESTRUCTION

حذف بخشی از یک کلمه یا تصویر، یک روش معمول و جذاب برای برجسته کردن یک لوگو در دید عموم است. البته فراموش نکنید که پیام لوگوی شما باید به راحتی قابل درک باشد.

5. OVERLAPPING ELEMENTS

با قرار دادن عناصر مختلف بر روی یکدیگر، می توانید مجموعه گسترده ای از ارتباطات قوی، ثبات و قابل اطمینان بودن برند و رشد و پیشرفت آن را به مخاطبان خود منتقل کنید.

طراحی لوگو

6. BLANK SPACE

انتظار می رود تا در سال 2021 بیشتر از گذشته این ترند مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از فضاهای خالی، راهی هوشمندانه برای افزودن عمق به لوگو است.

طراحی لوگو

7. Clean thin lines

استفاده از خطوط ساده و به اصطلاح تمیز که با اشکال هندسی تلفیق شده اند، می تواند لوگوی شما را بسیار شکیل و خاص کند.

8. UNUSUAL ARRANGEMENT

قرار دادن عناصر لوگو با سبک های خاص و غیر منتظره، می تواند راهی مطمئن برای جلب توجه مخاطبان و دامن زدن به کنجکاوی آنها باشد. همچنین خلاقیت و تفکر خارج از چارچوب شما را به نمایش می گذارد.

طراحی لوگو

9. VISUAL BALANCE

رعایت تعادل بصری و متقارن بودن المان ها، برای افرادی که از عدم تقارن و سهل انگاری عمدی در طراحی بیزار هستند، بسیار جذاب است. اگر از این نوع از چیدمان ها لذت می برید، حتما از این ترند در حال ظهور در سال 2021 استفاده کنید.

طراحی لوگو

10. MONOGRAMS & ABBREVIATIONS

استفاده از طراحی های مونوگرام، آنقدر جذاب است که طراحان از آن سیر نمی شوند. ساخت یک مونوگرام جذاب با اینکه مشکل است اما نتیجه ی نهایی آن بی نهایت لذت بخش است.

برای مطالعه بیشتر : ترندهای دیجیتال مارکتینگ ۲۰۲۱
ترند های برتر در طراحی وب سایت در سال ۲۰۲۱

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.