آموزش پخش فیلم در وردپرس

ویدئو در وردپرس

آموزش پخش فیلم در وردپرس

یکی از مشکلاتی که قبلا کاربران وردپرس با آن مشکل داشتند، قرار دادن ویدئو در وردپرس بود. که در نسخه های جدید این مشکل رفع شده و شما به راحتی میتوانید ویدئو در وردپرس آپلود کنید. در این مطلب علاوه بر آموزش گذاشتن ویدئو در وردپرس در مورد این صحبت میکنیم که چطوری بدون آپلود ویدئو در سایت وردپرسی خود، فیلم در مطالب خود قرار دهیم.

ویدئو در وردپرس

آموزش قرار دادن ویدئو در وردپرس

برای قرار دادن ویدئو در وردپرس (مطالب سایت) کافیه که در بخش ویرایشگر وردپرس، دکمه افزودن پرونده چند رسانه ای رو بزنید. مانند تصویر زیر:

بعد از این که گزینه افزودن پرونده چند رسانه رو زدید، گزینش پرونده رو بزنید و ویدئو رو آپلود کنید مانند تصویر زیر:

ویدئو در وردپرس

بعد از آپلود ویدئو، دکمه گذاشتن در نوشته رو بزنید تا ویدئو در نوشته شما قرار گیرد. مانند تصویر زیر:

ویدئو در وردپرس

آموزش گذاشتن ویدیو در وردپرس از سایت آپارات

پیشنهاد میکنیم در سایت خودتان ویدئو آپلود نکنید . و در سایت هایی که معروف هستند و سئو عالی دارند ویدئوها را آپلود کنید. یکی از سایت های آپلود فیلم و ویدئو، سایت معروف آپارات است. این سایت علاوه بر اینکه سایت معروف و فوق العاده ای هست از لحاظ سئو، وضعیت عالی دارد . و هر ویدئویی که در این سایت آپلود می کنید سریع در نتایج گوگل ظاهر می شود. در این بخش نحوه گذاشتن فیلم در وردپرس از طریق آپارات را آموزش میدهیم.

برای قرار دادن ویدئو در وردپرس از طریق سایت آپارات کافیست که ابتدا ویدئو خود را در سایت آپارات آپلود و منتشر کنید. بعد وارد صفحه ویدئو مورد نظر شوید مانند تصویر زیر:

مثل تصویر بالا، روی دکمه اشتراک گذاری کلیک کنید. وقتی روی این دکمه میزنید یک پنجره به صورت پاپ آپ ظاهر می شود مانند تصویر زیر:

در پنجره باز شده باید روی آیکن اولی کلیک کنید همین آیکنی که با فلش مشخص کردیم و نوشته شده Embed. وقتی روی آن میزنید یک پنجره دیگر باز می شود. مانند تصویر زیر:

حالا وارد ویرایشگر وردپرس شوید و از بالای ادیتور وردپرس، تب متن رو بزنید و کد مورد نظر رو داخل ادیتور کپی کنید مانند تصویر زیر:

حالا کافیه مطلب رو منتشر یه به روز رسانی کنید تا ویدئو در خروجی نمایش داده شود.

 

 

بیشتر بخوانید : پخش موزیک در وردپرس

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.