طراحی سایت تک صفحه ای

طراحی سایت تک صفحه ای

Portfolio Description

در طراحی وب سایت تک صفحه ای یا بدون صفحه تمامی اطلاعات در یک صفحه نمایش داده می شود که با اسکرول خوردن و بالا و پایین رفتن در صفحه می توان تمامی اطلاعات مورد نظر آن سایت را بدست آورد. امروزه وب سایت های بدون صفحه یا تک صفحه نسبت به وب سایت های چند صفحه ای محبوب تر می باشند و تجربه کاربری بهتری دارند. همچنین نرخ تبدیل سایت های بدون صفحه بالا است و هزینه توسعه این مدل سایت ها کم می باشد. طراحی وب سایت تک صفحه ای می‌تواند به‌صورت استاتیک و یا داینامیک طراحی گردد. ناگفته نماند که میزان اطلاعاتی که در وب سایت تک صفحه ای بارگذاری می‌شود نسبت به وب سایت های چند صفحه‌ای کمتر است. هدف از طراحی این مدل از وب سایت ها، معرفی یک حرفه که قرار است اطلاعات کمی برایش بارگذاری شود، معرفی تعداد کمی از محصولات و خدمات یک شرکت طراحی سایت، معرفی یک محصول از یک کارخانه بزرگ و یا وب سایت شخصی یک فرد است.

مزایای سایت های بدون صفحه یا تک صفحه ای

۱- سازگاری با گوشی های موبایل و جذب کاربر:

در گوشی های موبایل و یا تبلت ها، اگر یک وب سایت تک صفحه ای باشد و تمام اطلاعات در همان صفحه وجود داشته باشد، مشاهده سایت برای کاربر راحت تر و ساده تر می باشد تا این که بخواهد وارد صفحات دیگر شود تا اطلاعات را بدست آورد.بیشتر مردم سایت های ساده و جذاب را نسبت به سایت های شلوغ و پیچیده می پسندند. پس شما می توانید با طراحی وب سایت زیبا و جذاب و تک صفحه ای، کاربر اینترنتی را به سمت سایت خود جذب نمایید.

۲- پیمایش راحت تر صفحه و رساندن پیام به مخاطب:

رساندن پیام در وب سایت های تک صفحه ای بسیار راحت تر  و تاثیرگذارتر از وب سایت های چند صفحه ای می باشد. چون که پیمایش در سایت های تک صفحه ای راحت تر می باشد ولی در سایت های چند صفحه ای پس از کلیک کردن بر روی لینک مورد نیاز، باید صبر کرد تا صفحه بارگذاری بشود و در این بین ممکن است به دلیل پایین بودن سرعت صفحه، کاربر سایت را ترک نماید.

۳- سازماندهی بهتر مطالب:

در سایت های تک صفحه ای می توانید مطالب و نوشته های خود را به گونه ای سازماندهی کنید که به ترتیب و با پیمایش صفحه قرار گرفته باشند که ترتیب ارائه اطلاعات از بین نرود. ولی در وب سایت های چند صفحه ای ممکن است ترتیب ارائه اطلاعات از بین برود و کاربر دچار سردرگمی در سایت شود.


Portfolio Details

سامانه سراسری زمات به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های شرکت نگارگر اندیشه در تاریخ اول مرداد ماه 1394 با هدف معرفی کلیه مشاغل در سرزمینان ایران، رسما شروع به کار کرد فاز اول سامانه در کلانشهر رشت متمرکز شده و در فاز دوم (اول بهمن ماه سال جاری) به سایر شهرستانها استان گیلان منشعب و به یاری خداوند فاز سوم همزمان با جشن یکسالگی سامانه، شروع طرح سراسری آن با استانهای اردبیل، مازندران،قزوین و زنجان و بتدریج تمام استانهای ایران کلید خواهد خورد.

author