رفع خطا Put CSS in the document head

رفع خطا Put CSS in the document head

رفع خطا Put CSS in the document head

آموزش رفع خطا Put CSS in the document head در GTmetrix را در این مقاله مطرح میکنیم . این خطا بخاطر قرار نگرفتن کدهای CSS در جای مناسب هست. کدهای CSS که ما در صفحات سایت استفاده می‌کنیم جزو بخشی هستند که باید در سایت قابل مشاهده نباشند، یعنی تو بخش body که مربوط به نمایش صفحات هست و بازدیدکننده این بخش از سایت رو میبیند نباشند. این کدها نیازی به دیده شدن ندارند و وظیفه‌شون فقط این است که ظاهر سایت رو به شکلی که تعیین شده نمایش بدهند .  بنابراین فقط برای مرورگر مهم هستند و بخاطر همین هم هست که داخل تگ head قرار می‌گیرند.

حالا گاهی اوقات پیش میاد که اشتباها یا به هر دلیلی ممکنه کدهای CSS رو داخل جایی غیر از تگ head قرار بدید که در این صورت با ارور Put CSS in the document head در جی تی متریکس مواجه خواهید شد. این حالت ممکنه زمانی رخ بدهد که سند HTML صفحه شما به شکل زیر باشد.

 

 

 

رفع خطا Put CSS in the document head

 

همونطور که در نمونه بالا و در بخش CSS Code میبینید.  کدهای مربوط به استایل در جای غیر مناسبی قرار گرفتند که خارج از تگ head قرار دارند. برای همین وقتی این حالت اتفاق بیفته با خطا در جی تی متریکس مواجه میشیم . برای برطرف کردنش کاری که باید انجام داد اینه که بخش مربوط به CSS رو به داخل تگ head ببریم که در مثال بالا باید به شکل زیر اصلاحش کرد.

رفع خطا Put CSS in the document head

 

همونطور که میبینید کدهای CSS قبل از تگ بسته head قرار گرفتند. که با انجام این کار مشکل Put CSS in the document head در جی تی متریکس برطرف خواهد شد.

 

بیشتر بدانید:

رفع خطای Enable gzip compression

با ما همراه باشید و از مقاله های این سایت دیدن کنید .

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.